Najnowsze komentarze
DominikNC do: hen, ku kultowej kroacji
Moje klimaty :) Udanego wyjazdu, c...
Dzięki chłopaki, dziabong1, gregor...
Marcin Jan do: hen, ku kultowej kroacji
a jakże! koła muszą się kręcić. ...
Dziabong1 do: hen, ku kultowej kroacji
Siedzę właśnie w Tucepi i muszę po...
Powodzenia i szerokości. A zazdro...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>

02.01.2019 18:36

test antyspamowy na riderblogu - awaria.

nie wiem jak inni, ale mam problem z dodawaniem komentarzy. po rozwiązaniu testu pojawia się ptaszek, że nie jestem robotem, ale komentarz się nie dodaje. wraca mnie znów do testu z informacją "proszę rozwiązać test antyspamowy" ..i tak w kółko.

 

     Taka sytuacja. Tymczasem mamy nowy rok, a nasze motocykle otrzymały kolejny rocznik do metryki, przez co znów nieco straciły na wartości. Na szczęście, te, które planujemy w przyszłości kupić również będą tańsze.

     Wkrótce rozpoczniemy kolejny sezon. Czynię do niego drobne przygotowania, będę montował przedłużenie błotnika i poprawiał moje hałupnicze przedłużenie osłony łańcucha, które pierwotnie spartoliłem. Muszę rozejrzeć się też za kaskiem i butami dla Agi. Poprzednie jej przemokły pewnego razu, więc obraziła się na nie i sprzedała na olixie. Z nią nie ma żartów.

     Z takich ciekawostek, to wkrótce dodam jeszcze jeden artykuł z cyklu rozważań o nowym moto, bowiem ostatnio doznałem olśnienia i być może sprawy potoczą się szybciej niż myślałem ...ale, mimo, że nastąpi zmiana, to prawdopodobnie Tygrysek zostanie z nami na dłużej. Tak czy owak wkrótce będzie więcej o tym.

    W ostatnich dniach mimo chęci nie odpisałem na komentarz Erjota, ani nie zareagowałem na życzenia Motolupy podziękowaniami, a to z powodu wspomnianej awarii testu, która jest dosyć wkurzająca. Dlatego przy okazji, ja również chciałbym życzyć Wam wszystkim udanego sezonu i nawinięcia wielu wspaniałych kilometrów na koła.

    Wiosno, przybywaj!

Komentarze : 6
2019-01-19 21:53:54 jazda na kuli

Dzięki Arek, teraz elegansio :)

2019-01-19 21:25:18 arekch

Testujemy :) Wszystko działa!

2019-01-15 21:02:20 Tomek Alonzo

Już powinno działać. Mieliśmy w święta "wjazd" na serwery i administrator przesadził z zaporami. Nie wypuszczało ruchu do Google aby potiwerdzić reCAPTCHA. Przepraszam za tę awarię i za niedogodności.

2019-01-15 12:18:55 jazda na kuli

Dzieki za interwencję :)

2019-01-15 12:18:13 jazda na kuli

Działa!

2019-01-15 10:48:20 spamowy test

Test spamu:)

  • Dodaj komentarz